Keletas argumentų kodėl už Nets.Nets pralošė jau 8 kartus iš eilės.Žaidžia namie(4-8),kuriems namie žinoma geriau sekasi negu išvykose (2-11).Washingotnas išvykose žaidžia išties tragiškai (0-12).Neiškovota nei viena pergalė išvykose,tai rodo jog ši komanda sugeba tik namuose šiek tiek geriau pasirodyti,ko ir užtenka pergalei.Nets namuose jau pralošė 4 kartus iš eilės.Pagal tikimybes,tai šianakt turi būti pergalė.Svečių gretose su klaustuku Andray Blatche ir John Wall.Šeimininkų gretose Anthony Morrow traumuotas.Bet nepaisant to,visgi čia matau tik Nets pergalę.
- Balsų: 0
Komentarai (1)