Pasirinkite laiko juostą:
Pasirinkti
2010/12/10 14:03 Žalgiris (2) @-175 8/10
 

Nžn man čia vienas geresniu statymu ir su visai padoriu dar kofu. Vieningoji Lyga VTB ir susitinka Azovmash - Žalgiris. Taip Azovmash tikrai viena stipresniu ukrainiečiu komandu, bet kad įveikti žalgiri, jiems reiktu dar gerokai paaugti. Nematau kito varijanto čia kaip žalgirio win, taip žaidėjai gal ir bus pavargia po keliones is Lenkijos i Ukraina, bet čia tik vienas minusas. Pagal žaidėju meistriškuma ir suoleli žalgiris visa galva aukštesnis, tad sėkmės nėra ka daugiau pridurti.

  • Balsų: 0
 
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

maruse

Padėkų: 43

Sekėjų: 73

  • Unitai 151.15
  • ROI 2.92%
  • W% 60.03%

10 paskutinių statymų:

 
  • Viso statymų: 718
  • Unitų atspėta: 5370.15
  • W-L-T : 428-285-5
  • Vid. unitų skaičius: 7.27
  • Unitų spėta: 5219.00
  • Vid. koeficientas: -131
 

Unitų pokytis

1801661521381241102025 Liepos2026 Birželio

Sporto šakų lažybų statistika

Bendrovių statistika

Mėnesių balansas

Patikimumo statistika

Komentarai (41)

  • 75:63 neturiu zodziu kas per zaidimas viko tai patilesiu 😁 tokia komada uzsimerkus reikia tripto jie dar 12 gavo tai... n... 😁
  • Nupirkta 100procentu taip akivaizdiai niekad nebuna, pasimetus komanda..
  • Bet tai zalgirio zaidimas... gauna kamuoli ir atrodo nezino ak daryt, meto, kaip karsta bulve
  • Kai kofai nuo 1.6 su virsum krito iki 1.35 tai cia viskas aisku buna 😁
  • Laimes muahahah
  • Nesuprantu as kas tam zalgiriui, jau visai nusigrybave, klaidu nesuskaiciuojami kiekiai
  • Kazkaip ir man panasiai kai neimu zalgiro laimi ,kaip tik paimu gauna 😁
  • Zalgyris gaus , nes as ant jo pastaciau 😁 ir sekas man taip
  • Gal kas zino linka su zaideju taskais?
  • 😁 )) mes uz zalgiri😡
  • Per velu, geriau palinkek sekmes 😁
  • Sekmes visiem reiks 😁
  • To artoorcix: tau irgi patarciau nemest ant sito maco 😁
  • Velnias zino kur ten ziuri😁 neisizeisk, bet geriau nestatyk tada 😁
  • Tu ce kazka matai maisai, jarutis ne butautas treneris 😁 😁 Zinau, kad ta pasalica nusipiko, kad velnias nepridarys stebuklu 😁
  • Matas>ziuriu visai nuo krepsinio atitrukai,jei tau Azovmash Butautas treniruoja.
  • Aisku kad klaida 😁
  • To artoorcix : eurobasket parasyta Butautas, gal ten klaida 😁
  • Matai, Butautas su Ukraina yra turėjęs tik tokių ryšių, kad vienerius metus treniravo Donetsk ekipą, jau kažką tu čia maišai. Čia kažkaip bus masinė stafkė.
  • Jei Watsonas greitai neissibauduos turetu zali laimeti .
  • Bet365.com duoda vapsce 1.66, man tai ce tas pats, kai zalgiris su kokiais siauliais zaistu 😁
  • To artoorcix 😋 aziurek sudeti Azovmash ir kaip jie sulose su ASECO ir Chimki . Plius Pasalic nusipirke ir Butautas treniruoja, seniau ASK Rygos kaip treniravo irgi gera komanda buvo padares.
  • Siulau kad nepermes 149 tasku abi komandos, nes zalgiris gerai ginasi o azovmasas irgi toki klampoka zaidima zaidzia
  • Collins gal ir bus over ,bet ir tai sunkiai man regis. 10pts turi permest
  • Collins over😡 nes kalno nera😡
  • Matai va tas ir idomiausia , suprasciau kad kofai pakile del zalgirio nuovargio butu , bet ir ukrainieciai turejo itempta grafika. Ziurejau Zalgirio puslapyje video , komandoje tvyro labai gera nuotaika. As cia niekaip neizvelgiu didelio pasipriesinimo is Azovmash.
  • Sutinku su paskutiniu uzsienio lazybu punkta stato pries zalgyri baisus reikalas cia gali but su tuo zalgyriu
  • Pas Tony 1,45 kofas uz zal pergale ,vistiek kazkaip per daug duoda
  • Kas cia keisto ,Azovmash namie ir Prokom ta pati patvarke 4 taskeliais ,ir su Khimki isvykoj tik 7 gavo ,o cia Zalgiriuks po pergales atsipalaidave atvaziuoja ,tikiuos aisku ,kad laimes bet manau kofas atitinka remus .
  • Idomiai cia kas dvi dienas 4macus loses Azovmah, visada laimi kamuolius, plius pas juos Pasalic is Cibonos turetu zaisti.
  • Kazkas cia labai keisto , tikrai per didelis koeficientas duodamas uz Zalgiri. Kad tik taip nebutu , kad vel visi degsim... Tuo labiau lt bendrovese i superstatymus sukista.
  • Gal kas zinot kur dar galima uz sita inete pastatyt??nesitikejau uz zalgiri tokio kofo 😁
  • Eis sitas, pajamtas ;D
  • Nerandu ir as
  • Ar as aklas, ar unibete nera sitos stafkes😟
  • Neblogas sitas
  • Sitas labai geras. Si sezona Azovmash nusileidzia tiek Budivelnykui, tiek Donetskui.
  • Tai nori pasakyti kad nebus kam jo pakeisti? 😁 cia nedidele netektis 😉
  • Kalno nebus