Cia daug nesiplesiu, renkuosi Khimky, nes:
1 Jie zaidzia namie, o Partizan isvykose siemet zaidzia labai blankiai, net Adrijos lygoje pralaimima silpniem vidutiniokam kaip ir paskutiniame ture.
2. Khimky pergale labai butina norint patekti i kita etapa, nes po 6 turu jie turi vos 2 pergales, Partizan 4.
3.Partizan zais be pagr. savo izaidejo, taigi puolime jiems bus nelengva.
Na man cia favoritai aiskus.
- Balsų: 0
Komentarai (0)