Na du pralaimejimai tikrai ne tas ko lauke sirgaliai. Iversonas bei jo kariauna turetu buti padare isvadas, po pralaimejimu paskutinemis sekundemis ir snd laikas jau butu imti pergale. komanda pajegesne, tik reikia ta irodyti aiksteleje.
sekmes ir gero krepsinio 😉
- Balsų: 0
Komentarai (0)