Priežastys gan paprastos nebus Navaro ir Michaelio kurie ringdavo didžiąją dalį Barsos taškų, tad kažkam kitam reiks imtis iniciatyvos. Kodėl Rubio? savaitgalio varžybos su Laboral pelnyta daug taškų, o jo totalas ne pakitęs lyginant kaip žaidė ir Navaro. Loš tikrai virš 20 min, turi nebloga prasiveržimą ir gali dažnai tekti juo naudotis šiandien, nes aš barsai tikrai nežadu lengvo pasivaikščiojimo Zagrebe, jei laimėjo lenkai gali tai ir Cibona padaryt ir ne prieš bet ką o nukraujavusius Eurolygus čempionus.
- Balsų: 0
Komentarai (2)