Kad ir kaip prastai atrodytu Ryto klubas, visgi namie jie dar žaidžia pusėtinai, na varžovu galigu ne itin buvo, bet vis vien namai yra namai, nespesiu kas laimės rungtynes, nes viskas atrodo nustatyta gerai pagal mane, na o aš bandau statymą, kad Rytas laimės pirmą kėlini, rungtynes namie komanda pradeda užsivedusi, galingai, abejose macuose laimeta lengvai pirmas kėlinys, manau bent jau pradžia turi buti realiau mūsu pusėj, na o po to žiuresim ar pakaks jėgų.
- Balsų: 0
Komentarai (0)