Pasirinkau statymai kad po 75min nebebus ivarciu.sios komandos nera jau tokios kurios musa daug ivarciu ir nemanau kad per likiusia 15 sugebes musti ivarti tik bijau kad nesibaigtu macas be ivarciu sekmes
- Balsų: 0
Pasirinkau statymai kad po 75min nebebus ivarciu.sios komandos nera jau tokios kurios musa daug ivarciu ir nemanau kad per likiusia 15 sugebes musti ivarti tik bijau kad nesibaigtu macas be ivarciu sekmes
Komentarai (0)