Laba diena, mano manymu viena geriasnių šiandeinos įvykių yra dviejų neskubančių lkle komandų under. Kodėl? abi ekipos nepasižymi rezultatyvumu, ten kur lošia Prienų ekipa dažnai būna nervingos ir sunkios varžybos to tikiuosi ir šiandien. Truputį statistikos: Nevėžis paskutinės varžybos kiek netikėtai buvo rezultatyvios su Perlu, prieš tai varžovas buvo kaunas ir jei ne taiklumas 50%+ tai tikrai nebūtų tų 85 taškų, tada eina underiai su kitomis ekipomis, nu Ryto ma2o neskaitau, o Rūdupis paskutinėse dvejose varžybose meta vos apie 130 taškų, šiandien manau bus kažkas panašaus.
- Balsų: 0
Komentarai (2)