Grizliai paskutiniu metu visai nepalošia ir jau turi 3 iš eilės pralošimus. Pralošė ir prieš Dallas kuri mano manimų silpnoka (vakar čiut neįkando "Širšės" 98-95). Paskutines varžybas nusižemino prieš Orlandą kur įmetė tik 72 taškus - praščiausiai šį sezoną. Ką gero galiu pasakyt apie Portland? Nedaug ką, tačiau, įveikė Phonix, o Memphis jiems nusileido.
- Balsų: 0
Komentarai (3)