Man čia aiškus favoritai VEF Ryga o dar su +1 nerasi geriau, nes labai nemėgstu ligių kurios dažnai man papuola užtat ir su +1 imų. VEF Ryga žaidžia gana stabiliai ko visai nepasakyciau apie Azovmash. Taigi čia tik namų win, neturiu laiko daugiaų aprašyt, sėkmės.
- Balsų: 0
Komentarai (1)