Pasirinkite laiko juostą:
Pasirinkti
2010/11/01 19:12 J. Isner (1) @-182 9/10
 

Isner pergale cia renkuosi, zaidejas dabar geroje formoje, padavima turi yspudinga is kurio paimti yra labai sunku ji, puikaus sudejimo sis zaidejas, labai ausktas, puikiai juda po korta, pries tinkliuko irgi zaidzia labai gerai, praeitoje savaiteje prancuzijoje jis nuejo iki ketvirtfinalio kur ten pralaimejo pries monfils 2:1, lodra siuo metu negali pasigirti geru zaidimu, forma ryskiai kritus jo, pracuzas turi va ka tai padavima gera ir viskas, bet pralaimi labai greitai turnyruose, pereina viena du turus ir krenta, zaidzia daug pries tinklo sis zaidejas, cia net neabejoju kad Isner pergale eis.

  • Balsų: 0
 
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

King

Padėkų: 0

Sekėjų: 0

  • Unitai 52.27
  • ROI 1.82%
  • W% 53.87%

10 paskutinių statymų:

 
  • Viso statymų: 321
  • Unitų atspėta: 3020.27
  • W-L-T : 167-143-11
  • Vid. unitų skaičius: 9.25
  • Unitų spėta: 2968.00
  • Vid. koeficientas: 124.4
 

Unitų pokytis

7064585246402025 Liepos2026 Birželio

Sporto šakų lažybų statistika

Bendrovių statistika

Mėnesių balansas

Patikimumo statistika

Komentarai (51)

  • Taigi sakau 3lt y pliusa ysokau su lodra 😁 p
  • Asile visa diena uz Llodra rekei, tai ymesk ta screen shot'a. Parodo 2 laimetus 😁 visi kiti pralaimeti......
  • Zioply, tai kad laimejes 😁 ))

    img841.imageshack.us/img.../8128/bepavadinimowc.png
  • Y vieta tavo prancuzpalaikis 😁 Zioplys tu esi nelaimejes reki daugiau uz kitus
  • Pasijuokim kaip y kelnes leidot prie 5-4 30-15 😁 man +2lt vistiek isejo tai dekui uz sveikinimus.
    P.s radijatoriau, kas norejo tas suprato koks tu lazybinkas norejai kazka su tais pietum uzvelt bet matom kas gavosi 😁
  • Simplys 😁 Juokdariu juokdarys 😁
  • Db visi draugiskai pasijuokim is simpliaus 😁 Bent tiek is daunu gerai, kad gali vitamino c prisigaminti triem dienomi prieki.
  • Sveikinu 😁
  • Kai tau liudna...uzeik i statymus..ne vienas tai kitas klounas vistiek islys....aciu uz gera nuotaika simplys...
  • 😁 😁 geriau pasikalbek su savo delnu...kaip paauksi parasyk po kokiu 10 metu gal rasim apie ka pagalbet 😉
  • Ko nukrypai nuo tu pietu pinigu? nes pats neturi ka parodyt? atsirado netipinis lietuvis. koks as esu ne tau spresti, o jei jau cia tokie mandri galim 1x1 sumest statymuose is 500lt, pinigus oervesim moderatoriui abu o po to kuris laimes jis apdovanos laimetoja😁
  • Tipinis lietuvis simplys tu esi jokios kulturos...nieko suauksi laikui begant arba kitu atveju labai sunkios tavo vaikystes dienos buvo...
  • Jo radijatoriau nusimanau apie tai 😁
  • Radijatorius lengvai nuduso, arba savo striukes kiseneje iesko kapeiku pietums 😁
  • Rabinai tu rabinai, ydedu as ne viena, bet cia nematau reikalo deti😁 kas man is to? kai laio turiu po prognoze parasau ka manau ir kodel manau taip😁
  • King cia ne kovojimas o matco fixinimas...live statyme buvo kofas uz llodra kaip servavo macui 5-4 30-15 1.28 kaip pries tai nebuvo ne vieno isnerio breiko 😁 jei gaudaisi statymuose turi suprast.
  • Simplys, nors viena prognoze idek, o tai suda cia mali.
    Eik miegot, ryt tau i mokykla manau reikia dar.
  • Tagi, radijatoriau, man ant pietu ryt tikrai netruks, dar ir tokiam kaip tu galiu numest, galiu numest ir dar du printscreenus is kitu bendroviu, ko tu tikrai negali padaryt😁 ) nes ps mygtuko nera arba fotiko neturi 😁

    img841.imageshack.us/img.../8128/bepavadinimowc.png
  • Nesuteikit sitam pienburniui dziaugsmo cia fludinti, nera reikalo su tokiais degradais diskutuot, nei jie objektyviai tai darys, nei tuo labiau kulturingai, tokiem tik sudais save ir kitus apkrauti ir viskas. Ignoruoti tokius del sventos ramybes.
  • Simplys
    2010-11-01 18:17


    neparankus varzovas lodra. Ka isneris zvakes metys lodrai? nejuokinkit, serv-voley taktika zais lodra ir jei eis servas cia manau ims prancuzas,. nesenai lose su kubotu, kuris panasus savo zaidimu y lodra, gal primint rezultata? ten prireike triju setu, buvo du tb kur maziau daugiau loterija, kad ir koks geras servas isnerio. macas 50/50 kazkur, kam imt 1.6 uz pergale? na jau rimtai geriau 2-0, arba procentaliai labiau apsimoka imt lodra uz 2.5
  • Na jei llodra laimes paskaitysiu 😁
  • Po atpwta prognoze rasiau labai trumpa kodel 😁
  • Ei , as noriu pasiulyti paprasta buda isiaiskinti , king argumentus zinau , simply kokie tavo , nes iki siol isgirdom kad tiesog llodra kad ir be kojo bet vistiek laimes , as tenise gal ir ne visazinis bet ziniu turiu ir toliau jas gilinu , butu idomu suzinoti ko tas llodra su ~2.6 buvo labai geras variantas nes man tai cia no bet buvo nes niekas neaisku
  • Mldc Isner tikras kovotojas 😁
  • Radijatoriau, galiu printscreena parodyt uz ka, zioply tu 😁
  • Isner mldc! 😁
  • Jau velu, ryt y mokykla man keltis anksti labai labai, sekmes su isneriu, as 5lt jau nusinesiau is lodros seto, tai minuso nebus, 2lt uzkrauti ant lodros pergales 😁
  • Oh , jau matau 1-1
  • Oi simply simply uz ka dbr valgysi mokykloj ceburekus....
  • Livescore pastringa rezas nesikeicia , cia jus susistume , nesuprasi baigesi jau ar ne ?
  • Nemandagu klaust metu, bet nieko cia nepaslepsi 14, nors turbut atrodau jaunesnis 😁 )))))))))))
  • Uz tave tikrai daugiau zinau, kiek tau metu isviso kad taip yzuliai cia elgiesi?
  • Tai esi medis jei tiek zinofdamas prognozes rasai kaip nemates teniso ir nieko nezinai apie zaidejus😁
  • Tai tu nesamone, zinok tu tiek kiek as tai as tau paspausiu net ranka 😁
  • Tas vaiku darzelis dar bando jums padeti😁 nes matai ka jie cia raso, nesamones..
  • Atsidarai ble prognoze ir kaip vaiku darzelis, bet idomiausia, kad vaiku darzeliu padare tik vienas zmogus. Baninti tokius vaikigalius is sio forumo.
  • Kokia nesamone? u 2.6 lodra pasimi ir siemiikes gliaudai 😁 )))
  • Pralaimeta: -p 😁 DDDDDDDD esat lavonmedziai gryni, statot beleka aprasymai nelogiski, ir dar bent karta paziurekit kaip vienas ar kitas zaidzia, patikekit padeda 😁 gal neberasysit nesamoniu😁
  • Nesamone konkreti 😁
  • Easy win lodra lavonelis sutvarke medi 😁 DDDDDDDDDDDDDDDD rukykit
  • Nu laukiam tik kazi ar jo reiks 😁
  • Gaus tas malku lodra, antram sete va tie breike atkapos isner 😁
  • Jus statot pagal tai jis rodo siemte kazka ar ne? yra ir kitu aspektu😁 lodra niekuo neypatingas, sakiau kad jis neparankus varzovas isneriui, taip ir yra. viena seta etem o man jau to pakanka, jei laimes bus dar geriau.
  • Lavonelis tas lodra, siemet nieko gero jis nerodo 😁
  • Chat`as uzia kokie visi laimingi llodra , kaip sneka easy money free money - gaila vaizdo nera berods , nes nesuprantu kuo tas llodra ypatingas toks snd 😁
  • Tikek tikek 😁 veinas cia isvadino lodra su suluzusia koja, tai sakau jei sveikas butu isvis sudraskytu dzioniuka 😁
  • Ne, as tikiu isner iki galo, tegul daeina iki tie breiko tai pz bus lodrai..
  • Vienas su savo 2-0 jau pabego, tu su pergale irgi manau gali uzsirasyt pralaimeta 😁
  • I dont think so😁
  • Taip
  • Uzmetei uz sita?