Na kaip minėjau kitoje savo prognozėje statau už Partizan.
Dabar vėl statymas iš šių rungtynių nors taip nederėtų, bet...
Imu Barcelonos under nes:
Partizan per transferus pasikeitę žaidėjų, yra numušę tempą lyginant su praeitais metais. Dabar žaidimas vyskta lėtesnis. Adrijos lygoje praleidžia ~70 taškų(grubiai taip imant). Aišku tai šalies lyga, bet joje žaidžiant ir motyvacijos mažiau gintis nei Eurolygoje.
Barcelona sezono pradžioje tikrai nerodo geros formos(kaip jau minėjau kitoje prognozėje). Savo lygoje taip pat meta nedaug.
Barcelonoje nežais J.Basile, kuris gali prišaudyt taškų, dabar jam iškritus imu drąsiai Barcelonos UNDER.
- Balsų: 0
Komentarai (0)