Imu Partizano pergale, manau value kofas cia, Partizan tturi pradet geriau zaist, kofai cia turi but bent lygus nors Partizan dabar nesiseka, o Khimky isivaziaves, cia Rusu laukia labai sukus macas, zinome kokia atmosfera sukuria sirgaliai, tad Partizan tiesiog negali suzaist prastai, numatau atkaklia dvikova kurioje vienas svarbesniu faktoriu gali tapti butent sirgaliai
- Balsų: 0
Komentarai (0)