Šis statymas tikrai desperatiškas😁.
Turbūt žinot kad kai lyja įvarčių daug nebūna. Vakar S-lygoj taip ir buvo suėjo 2,5 kof. Bandau ir šiandien tai padaryti, matysim kas iš to gausis😁.
- Balsų: 0
Šis statymas tikrai desperatiškas😁.
Turbūt žinot kad kai lyja įvarčių daug nebūna. Vakar S-lygoj taip ir buvo suėjo 2,5 kof. Bandau ir šiandien tai padaryti, matysim kas iš to gausis😁.
Komentarai (0)