Na cia nieko daug aiskint nereikia, Graikija manau viena is nerezultatyviausiu lygu. Vien paziurejus i turnirine lentele galima pamatyti jog komandos daug ivarciu nemusa, Panionios per dvi rungtynes namie imuse 1 ivarti ir tiek pat prasileido, Ergotelis isvykoje tas pats, tai kad nematau cia jokio kito pasirinkimo kaip tik maziau 2.5 ivarcioSekmes.
- Balsų: 0
Komentarai (0)