Pasirinkite laiko juostą:
Pasirinkti
2010/10/15 00:41 bet title Monaco (Monaco) @292 8/10
 

Melzeris laimejo pries Nadali , bet nemanau kad Nadalis zaide visa jega . Visgi pirma vieta siais metais palei taskus jau uztikrinta, o laukia dar vienas svarbus turnyras tai top 8 . Aisku Melzeris dabar pakilime , bet kaip daznai buna , is to pakilimo , reikia greitai nusileisti . Monaco sitam turnyre zaidzia bent jau mano nuomone tikrai gerai . Paskutinis jo macas su Zverev tai tik parodo :6-0 , 6-2 . Sudejo kaip obuoli . Pries tai nugaletas De Bakker ir Sera .Aisku Melzer cia stipresnis , bet su tokiu kofu verta pabandyt Monaco pergale

  • Balsų: 0
 
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

Elliot

Padėkų: 0

Sekėjų: 0

  • Unitai 57.70
  • ROI 5.79%
  • W% 35.11%

10 paskutinių statymų:

 
  • Viso statymų: 134
  • Unitų atspėta: 1073.70
  • W-L-T : 46-85-3
  • Vid. unitų skaičius: 7.58
  • Unitų spėta: 1016.00
  • Vid. koeficientas: 271.9
 

Unitų pokytis

7064585246402025 Liepos2026 Birželio

Sporto šakų lažybų statistika

Bendrovių statistika

Mėnesių balansas

Patikimumo statistika

Komentarai (29)

  • Pasitrauks jis iš dvejetų, manau.
  • Tai kad dar nebutu taip jog isvis nezais to maco dvejetuose 😁
  • Nzn melzeris 6jo porininkas 8 37metu o lose pries 20 22 30mecius...
  • Pagavau ant live 2.9 kofa 😁
  • Gal rimtai apsimoka per dwejetus pries melzery det?? jis toks ir moraliskai nusilpes ...
  • Mano setas praėjo. 😁 Nebematau šansų Melzeriui. Vyrukas jau nuvargęs stipriai. Epinis matchas.
  • Dekui emiau
  • Sweikinu kas ime pliusine owery seta monako 😉 ir sekmes tiem su pergale
  • Nu cia tai macas , kas nemato , tai lai nagus sau grauzia 😁
  • Ble nu nebutu Monacas .Servuoja del seto 40-15 ir sugeba prapisti geima
  • Jo
  • Kaip manot monacko + 4.5 laimes? 😁
  • Oj chuanai tu chuanai 😁 😁
  • Tikrai wisko melzeris grybauja bet ir monAko nenusileidzia... jei susiimtu laimetu 😉
  • Dar visko gali buti
  • Nu dabar jau vsio . Sansai tokie kad monaco laimes, kaip kad Lietuva pries USA krepsini 😁
  • Monaco geriau atrodo?
  • Na dar neaisku
  • Uzuodziu Monaco win 😁
  • Waro kas blogiau..😁
  • Wa pries toky lawona net smugio nereik..😁
  • Nes melzeris kolkas gryba pjauna... jei butu smugi turejas butu jau suloses.
  • Reik jam smugio stipresnio.. 😁
  • Sunku monakui 😁
  • Jau kazkaip ir nebejuokinga darosi....
  • Zverevas zaide su trauma, jeigu nematei. Ta pergale apskritai nieko nereiskia. Nemanau, kad Monaco cia turi sansu.. 2:0 Melzerio
  • Overi
  • Galvoju apie + 4,kas ka galvojate?
  • Nadalis zaide visa jega,net neabejoju,bet po laimetu turnyro koncentracijos stoka kazkokiais momentais ir nuostabus Melzerio zaidimas pamaise jam laimeti.Galvojau apie tavo stafke,bet jei Melzeris suzais kaip vakar,Monaco bus palaidotas