Pirmose varzybose abi komandos akcentavo gynyba. Zagrebo persvara pries varzybas vos 2 taskai, todel cia velgi bus neru karas ir tikiu, kad gera Zagrebo zonine gynyba vel ismus ispanus is veziu. Fora taip pat turetu sueiti, nes laukiu nerezultatyviu varzybu, o 9 taskai yra daug, zinant, kad namu komandai tinka pergale 3 taskais.
- Balsų: 0
as tai kelinuka emiau.
Kolkas viskas gerai eina 😁
fibaeurope.com/cid_KNce8...ID_7845.teamID_5830.html