Pirmiausia, pasakysiu, jog pats labai nemegstu tenise tokiu dalyku kaip over/under. Taciau cia - kieta danga, ant kurios bet ka nubreakinti yra tikrai nelengva. Favoritu bukai laiko Gulbi. Gal ir taip, taciau sio latvio galymybes kiek pervertinamos, mano manymu. Scgutleri siandien stebejau mace su Mello - atrode tikrai neblogai. Gulbis nera labai geras receivintojas, daugiausia, ka jis moka - tai suservuoti. Schutlerio servas irgi veikia gerai, tad realu, kad kova vyks gal ir du setus, taciau bus einama iki TB. Sekmes😁
- Balsų: 0
Komentarai (4)