Pirmajame etape rusai neturejo didelio vargo su olandais, o belgams teko papluseti pries cekus. velgi, ta pati situacija, kaip ir pries tai aprasytose varzybose. Komandu lygiu skirtumas akivaizdus ir sioje poroje nieko daugiau nematau, kaip 2 rusu pergales. Taip, turi belgai kelis neblogus zaidejus, zaidzia jie namuose neblogai, bet kaip bebutu mestriskumas ir patirtis padarys savo.
- Balsų: 0
Komentarai (17)