Manyciau, kad komandos tikrai apylyges. Bet zinoma, kaip Buducnost komanda zaidzia namuose. Su dvigubu uzsidegimu. Tad ASVELIUI bus velniskai sunku ir tiesa sakant, manau, kad jie pralos ir gal net dvizenkliu tasku skirtumu. Tad ir si fora man limpa. Sekmes. 😉
- Balsų: 0
Komentarai (0)