Bayern Munich namie losia, o kas yra pranasumas ne menkas, zinam voketuku aistuoliu palaikyma, pats buwau voketije per pasaulio cempionata, siragliai isproteja, ten kaip ir brazilijoje jie fule gywena 😁
- Balsų: 0
Bayern Munich namie losia, o kas yra pranasumas ne menkas, zinam voketuku aistuoliu palaikyma, pats buwau voketije per pasaulio cempionata, siragliai isproteja, ten kaip ir brazilijoje jie fule gywena 😁
Komentarai (0)