Paemiau amerikieciu minusine, nes ju komanda tiesiog stipresne, jie individualiu zaidimu pajegesni tiek ginyboje, tiek puolime.
Po vakaryksciu rungtyniu turkams bus sunku atstoveti ginyboje, ir ju puolimas, dazniausiai priklauso nuo dvieju zaideju Hedo ir Ilyasovos. Manau, kad nesunkiai laimes amerikieciai. Sekmes
- Balsų: 0
Komentarai (2)