Šiandien tikiuosi daug didesnio mūsų priekinės linijos indėlio į komandos taip laukiamą pergalę. O kodėl tai visai paprastai. Reik žaist šiandien prieš L.Scola agresyviai,kad šis žmogus rinktūsi pražangas. Jis kaip ir Delfino labai mažai dėmesio skiria gynybai,todėl mūsų bokštams turėtų būti lengviau prieš jį. Šiandien pagrindiniui centrui R.Javtokui duodami vos 4 taškai, o P.Jankūnui tik 6,5. Taip maži totalai,gal dėl to ,kad gali prisirinkti baudų. Iš kitos pusės Robkė jau žais daug agresyviau negu mače su kinais. Porą dėjimų+ įmestą bauda ir stafkė yra. P.Jankūnas puikiai žaidžia po krepšiu, gali įmesti iš toli, prvokuoja pražangas ir 7 taškelius gali surinkti jau per pirmą pusę. Taigi renkuosi mūsų bokštų overius, nes L.Scola dėmesiu gynyboje nepasižymi.
- Balsų: 0
Komentarai (7)