Pirmas ketvirfinalio susitikimas.Favoritai ispanai prieš jauna,kovinga ir ambicingą Serbiją.Visi pinigai plaukia už Ispanus,bet matėme kad jie nebetokie nenugalimi kaip atrodė prieš čempionatą.Du kartus buvo nugalėta,gali buti ir trečias.Serbai turi gerų žaidėjų kurie konkurencingai gali sukovoti su ispanais.Velickovicius, Macvan, Savanovicius,centro puolėjas Krstic,Teodosicius,Rasicius,Markovicius galima išvardint 10 vienodai pajėgių žaidėjų todėl suolelį Serbai turi ilgą.Pas ispanus buvo šiokių tokių problemų su M.Gasolių kuris praleido treniruotę dėl anginos,Reyes taip pat turėjo problemų,bet galės padėti, Mumbru ir Garbajosa jau nebepirmos jaunystės.Dar vienas minusas Ispanijos komandai,kad ji nemoka pralošinėti.Kai nebesugeba diktuoti savo sąlygų ispanijos žaidimas pasikeičia išgreito ir kuriančio į skubota ir neparuoštą.
Serbai turėjo tris dienas pasiruošti šiai kovai.Bus gerai išstudijavę ispanų žaidimą.Nugalėtojas turėtų sprestis rungtynių gale,todėl tokia pliusinė fora mane tenkina.Bandom.
- Balsų: 0
Komentarai (0)