Rinkausi ar imti Australijos pergale su mazesniu kiekiu unitu ar overi, bet pasirinkau overi, nes jeigu australai neimestu 70 tasku tai butu velniskai nugaleti slovenus, o cia gali ir pralaimeti, bet tasku overis turetu eiti. Slovenai nera puikiai besiginanti komanda, na aisku australai nemeta po 100 tasku, bet jie tikrai turi potenciala ir puikiu atakuojanciu, bei galinciu pelnyti tasku zaideju. Kaip minejau, nenustebciau jei ir nugaletu australai, todel tikiuosi siandien atkaklios kovos, todel vel neatmetu galimybes, jog rungtyniu gale prireiks baudavimo ar net pratesimo.
- Balsų: 0
Komentarai (5)