Niekaip nesuprantu ko cia tie kroatai taip nuvertinami...Gera komanda, turi stipriu zaideju, tikiu, kad siandien kova vyks labai atkakli - tie patys serbai nera kazin kokios zvaigzdes, tik jaunimas, net jei ir labai gerai susigrojes jaunimas. Nebus cia jokiu triuskinimu, nebus jokiu dideliu skirtumu. Sekmes😁
- Balsų: 0
Komentarai (0)