Kinai tikrai pajėgi rinktinė pakovoti su Rusais.Pas rusus rinktinėje ne koks mikro klimatas,lyderis Khriapa vis dar neleidžiamas į aikštelę,o jai ir išeitų jo forma tikrai būtų nekokia.Rusai dažnai pradeda buksuoti,sunkiai renka taškus.Kinams reikia laimėti ir laimėti kuo didesniu skirtumu.Manau bus atkakli kova laimėtojas spresis rungtyniu gale,todėl imu pliusinę Kinų forą,
- Balsų: 0
Komentarai (0)