Labai palankus metas duoti grazos,ir duoti skaudziai,jurgis siemet isgyvena bene geriausius laikus ruskis merdeja,jurgis paskutinius du turnyrus neblizgejo,na paskutiniajame atrode gerai bet pakrito po gulbio rakete kuris ten atrode labai pabludes,taciau rusas zaidzia dar prasciau ir labai retai rodosi kortuose,kazkada butu visai kitaip bet siandien yra kaip yra ir manau rusas sansu turi itin mazai imti bent seta
- Balsų: 0
su pergale kam reikejo austro,man labai reikejo ir isstenejo ja,labos 😁