Anglai, anglai, anglai... Ką jie gynyboje veikė Šveicarijoje? Tai H.Redkampo auklėtiniam buvo šokas per 35 minutes. To kas vyko Berne niekas nesitikėjo.Anglai buvo uždaryti. Šiandien atėjo laikas revanšui ir saldžaim revanšui. Nors ir reikia 1 įvarčio anglam,tačiau tai nebus pabaiga. Šiandien YB reiks gintis kaip niekad.Tottenhamas norės rebilituotis už skaudžią nesamonę Šveicarijoje. Manau tą ką padrė šveicarai, per 35 minutes šiandien tą padarys anglai. Individualiai stiprūs žaidėjai, puikus puoilimas ko dar reikia overiui?Nenustebčiau jog įmuštų ir YB,nes britų gynybą ne kokia. Taigi renkuosi over 2,5.
- Balsų: 0
Komentarai (0)