Antras draugiškas šių komandų susitikimas.Pirmas rungtynes ispanai darė ką norėjo,mėtė iš kur norėjo,žodžiu traiškė lietuvius.Permest ispanų lietuviai niekad nepermes,tad belieka gintis.Kemzūra minėjo,kad ne pergalė bus svarbiausia,tad tikiuosi išvysti bent kažkokią ginybą,kuri neleistų per pusantro kėlinio priešininkams sumest virš 40 taškų.Svarbiausia apsiginti nuo greitų atakų ir underis eis.O kaip bus pamatysim šį vakarą.
- Balsų: 0
Komentarai (3)