Pasirinkite laiko juostą:
Pasirinkti
2010/08/20 09:03 Fish M. (1) @133 8/10
 

Na sita prognoze siandien manau ne tik as,bet ir dar kas nors butu parases.Laikas kristi Miurejui.Tamposi jis cia.Nuovargis turetu pamaisyti jam.Fisas uztikrintai zaidzia ir nemanau,kad jis nepasinaudus kraujuojanciu Miurejumi ir iveiks ji.Sekmes

  • Balsų: 0
 
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

raimike

Padėkų: 59

Sekėjų: 4

  • Unitai -310.16
  • ROI -4.38%
  • W% 48.57%

10 paskutinių statymų:

 
  • Viso statymų: 902
  • Unitų atspėta: 6959.84
  • W-L-T : 426-451-25
  • Vid. unitų skaičius: 8.06
  • Unitų spėta: 7270.00
  • Vid. koeficientas: 106.6
 

Unitų pokytis

-290-298-306-314-322-3302025 Liepos2026 Birželio

Sporto šakų lažybų statistika

Bendrovių statistika

Mėnesių balansas

Patikimumo statistika

Komentarai (48)

  • Ziuriu ramiai praejo,kaip ir turejo buti
  • Naka ,dar melsiu dievulio fish kad seta laimetu o poto murray 😁
  • Kol murejaus talismanas (mama) sedes tribunose, tol skotas nepralaimes😁 )
  • Nu vo. Cia jau galas Fishui gali buti. 😁
  • Ot grybas fishas nepasieme seto
  • Nesamone fishas padare ziauria...
  • Jei murejus irs pirma seta, tai ims ir antra. Jei fish ims pirma, tai antra ims murejus😁
  • Abejoju kad cia apseis 2setais
  • Kas ims pirma seta tas ir pasiims win
  • Nu as paemiau murray 2-1 pries fish
  • Kol kas atrodo, kad Fishas per stiprus atiduoti savo padavima ir per silpnas paimti Murejaus...
  • Nebus ten easy, rusas ner lavonas😁
  • Easy turetu fedex pagal mane..
  • Csdenis,
    nesuprantu kaip galima listi tokius macus, kur koeficientai 1.2, o rizika didziule?
  • Ka manot del federer pergales?
  • Paemiau krc ant priko murray ir djokos pergales 2-1 😁 zinau zinau kad nepraeis bet ant prikolo smulkei 😁
  • Murray laimes !
  • Nu ka jau padarysi, nieko nepakeisi.Nervus y konservus.
  • As irgi padejes, tik sakau abydna db kad tiek daug kofa pakele...
  • Lordass teisingai pasakyta,nu as padejau pries maca, kaip bus taip, esme, kad palaikysim kartu fisha.
  • Na tie kofu kritimai ir kilimai siaip, mastant logiskai ir saltai, nieko nereiskia. Juk zaideju forma ir nusiteikimas nesikeicia nuo to. O kad kofai kylai ir leidziasi, tai normalu - i sita maca daug kas lenda ir daug kas turi labai kategiriskas nuomones del statymo uz viena arba kita zaideja ir sventai jomis tiki. Bet kaip bus is tikruju - pamatysim. Cia, mano manymu, geriausiai butu nelyst isvis, antroj vietoj imciau overi, o del pergaliu tai Fish, kad ir kaip nemegciau sio zaidejo, demonstruoja gera forma. Bus sunku Murejui, bet ir skotas nepasiduos. Cia jei nori statyt uz vieno ar kito pergale, tai geriausia butu paziuret kaip jie zaidzia pirmus geimus, greit susidaryt nuomone is keliu zaidimo elementu, paziuret i skoto nuovargi, jo pastangas, pastebet kaip Fishui eina pirmas padavimas ir tada jau gyvai statyt😁
  • As ryte orakule 2.25 paemiau, nu ir kas kad kyla? vakar uz bagy kilo, paemiau ir normalei suejo, ir kolia laimejo nors uz jy kilo, as tai y tuos liniju sviravimus niekada demesio nekreipiu, turiu savo nuomone ir argumentus ir man to uztenka ;}
  • Tonybete uz Fisha jau 2.45... pzdc su 2.15 paemiau.. Ir siaip pasauly kyla uz jy kofai, ne pries gera.
  • Praita savaite jis apskritai niekur nezaide daune tu nx secretai!
  • Patiko man roddickas, jam sita danga ziauriai tinka, jo servui, bei jo zaidimo stiliui,bet djokovicius, man prie galo labiau cia patinka,nors ir ne geriausios formos, bet palosia, as manau 3 setai ten, ir kaip dievas duos :},jeigu murray lostu taip, kaip praita savaite,imciau ir andy beabejo, bet jis cia atrodo labai silpnai, jau beveik apgyne praitu metu taskus, cia pusfinalyje loshe praita meta , fishas solid, dar nesu mates, kad jis taip prie galo lostu, neleido laiko veltui per treniruotes, tikrai geriausia zaidima savo karieroje demonstruoja, jam sita danga labai ideali kaip ir roddickui,serveriam cia labai gerai, jeigu islaikys tokia sportine forma, ir siandien tikiuosi paties andy, tai us opene pridarys triukiu, secret vyniokis is cia, kai tenise kanors suprasi,padiskutuosim.
  • O djoko su tokiu kofu tikrai neverta imti kaip kazkas cia zada. Susitinka dvi superzvaigzdes, o kad amerikonas atsigaves galiu patvirtint ir as 😁 Jy breikint bus stipriai sunku, danga jam taip limpa, neatsimenu jo tokio kaip vakar.
  • Is visu komentaru skaitymo verti tik kokie 4 ir tie dvieju asmenu, kurie zino ka sako. Fishas savo pirmo padavimo atidawe vos 2 taskus pries prancuza. Tai irgi daug ka pasako.
  • Tritaskininkas, tikrai labai gerai, bet Djoko tikrai geriau nei Soderling atrode ir Roddickas visko, ka dare vakar, nemanau, kad pakartos. Ziuresim.
  • Apsidraudimui padejau 2.5 geimo + fish
  • As kazkaip jeigu deciau tai tik Roddick vyrai sakykit ka norit bet 26 ace , 80% pirmas padavimas bei tik 1 kart pralostas servas yra tikrai labai stipru 😁
  • Kas liecia Roddick, tai nezinau kodel jis taip nuvertinamas. Kas cia sake, kad Djokovicius zaide tiesiog nerealiai, tai turbut nera mate gerai zaidziancio serbo. Nes vakarykstis jo zaidimas pries Nalbandiana tai buvo laimetas pagrinde del to, kad Nalba neturi gero servo ir ant savo padavimo zaidzia kaip boba. Tuo tarpu antram sete visi matem kiek Djokovicius kartu prapiso savo padavimus. Neina man cia serbas, kazko jam truksta. Kartais suziba, bet tai buna 3-4 kartai per runftynes, o visa kita tai dinderio musimas. Roddick su tokiu servu neatiduos savo padavimu kaip ta dare Nalba, o pabreakint gali Djokoviciu tai tikrai. Ir kuo toliau, tuo labiau panasu, kad isisiauteja Roddick. Nesiulau imt amerikiecio, bet ir nesutinku su tais, kurie sako, kad serbas supis Roddicka😁
  • As su Fishu ir Rodicko bent vienu setu, nors laukiu ir is jo pergales.
  • 😁
  • Cia nelindau, bet jei buciau emes, tai tik Murray. manau, kad Fish atsikraus neblogai.
  • Nieko nesakau, realu cia ir fisho pergale😁
  • Pavargsta jie visi, nera robotai,net ir su tokiu fiziniu pasiruosimu kaip rafa, yra teke 2-3 kartus jy matyti pavargusi, ir pralaimejus 0-2, buna problemu su sveikata,kiek laiko tenisa statau, tai tikrai kiek esu dejas prie pavargusius zaidejas, jie visada gauna,fishas nedarys tokiu klaidu kaip gulbis vakar prie tinklo, na as issitikines fisho pergale ir tiek, manykit ka norit.
  • Siaip tai nesutinku su tais,kurie sako,kad murray nenori zaist. Noro tai pas ji yra,jei butu nenorejes tai butu jau vakar prapises. Sutinku,kad vakar britas atrode labai pavarges,vos vilko kojas gale,bet kalbet apie tokio lygio zaideju nuovargi tai velgi ner prasmes-nauja diena,nauja sveikata pas juos. Gulbis niekuo siai dienai neprastesnis uz fisha,tad jei britas iveike latvi,panasu ir su fish turetu but..bet as cia imciau over.
  • Supis i vienus vartus ta zuvi , zuviene valgys siandien drakula 😁
  • Murray win. bet overiukas neblogai ziurisi
  • Nusprendziau cia nelisti siandien...
  • "abejoju ar andy pasiduosuos tokio lygio zaidejui"
  • Secret, ka cia nusisneki? toronte fishas neloshe praita savaite.
  • Vakar andy turejo pralosti, gulbis klaidu nesamoningu pridare, visiskai murray cia nebenori losti, visa laika vakar korte dejavo ir myzavo kaip jam sunku, kaip nera sveikatos,fishas on fire ahuiena jo forma optimali dabar, dvejetus dar vakar jis isdauze, man cia jokiu variantu britui, kaip jis loshe praita sav ir sia, ta kaip dienas ir naktis skirtumas.
  • Abu yra viedonai pavarge, nes ir fishers, pries si turnyra be poilsio zaide dar du turnyrus, Ce tik andy win, (mano nuomone) abejoju ar andy pasiduosuos tokio lygio zaidejui,
  • Jua nuo vakar sitas cia geras, einu paimti y orakula ten geriausia lietuvoje kofa gaunu 2.25.
  • Over labai realu manau gali but 7-6 7-5
  • Šiais metais Fishas jau 2 kartus įveikė Murray ant hardo ir žolės...bet tai buvo metu pradzioj...paskutiniu metu abu zaidejai ant hardo yra isizaide...
  • Cia tik muurrejaus pergale tematau...