Pasirinkite laiko juostą:
Pasirinkti
2010/08/19 13:05 bet title -11.5 (-11.5) @-118 8/10
 

Nebejuokaukit su tokiom forom. 20 tasku turi but kaip minimum. Zaidziama Graikijoje, visi is eiles traiskomi, Serbai stebina savo prastu zaidimu vakar ir uzvakar, kur vos nepasikrowe nuo slovenu. Imu drasiai sita fora, o jum patariu daryt ta paty, vakare dziaugsimes 14.5 fora 😁

  • Balsų: 0
 
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

Tomas007

Padėkų: 0

Sekėjų: 0

  • Unitai -44.73
  • ROI -2.05%
  • W% 51.71%

10 paskutinių statymų:

 
  • Viso statymų: 297
  • Unitų atspėta: 2175.27
  • W-L-T : 151-141-5
  • Vid. unitų skaičius: 7.47
  • Unitų spėta: 2220.00
  • Vid. koeficientas: 126.5
 

Unitų pokytis

-30-36-42-48-54-602025 Liepos2026 Birželio

Sporto šakų lažybų statistika

Bendrovių statistika

Mėnesių balansas

Patikimumo statistika

Komentarai (74)

  • Tai o varzybos bus pratestos?
  • Susiplake zaidejai 😁 kaip per kokias svarbias varzybas
  • Kas atsitiko? kodel interrupted?
  • Fight fight fight 😡😡
  • Itariu kad ir underis cia gali but;]bendras ir graiku
  • Nu netikejau,kad serbai is eiles 2varzybas zais blogai,tokio lygio komandai tai sunku padaryt😁 O graikai,tikrai kazkada sustos...arba juos,kazkas nuleis ant zemes
  • Jo 😁 beveik tas pats 😁
  • Magdauna tai cia kaip i macdonalda?
  • Fanta-turiu bloga nuojauta sitam yvyky,nes taip ir galvojau,jai nepabegs pacioj pradzioj toliau bus sunku su serbais,kaposis taskas i taska. O kadangi graikam neisejo pasiust i magdauna serbu taip dar ir gausis,aisku as gal ir klystu ,nu vienu zodziu 3-4kelinei parodys viska, kaip graikai is tikruju yra kieti 😁
  • +12.5 serbu buvo paimta
  • Vergil neverk 😁 visada visko nenuspesi 😁 jei pastatei,tai turi taip ir but!ir nepist sau proto likus dar 2keliniam,kad jau prapisai 😁 tox yra sportas
  • Kad tokia serbu pliusine bukmekeriai duotu siais metais, dar teks gerokai palaukti,nebent pries JAV 😁 o cia ramia galva pakibo ant kabliuko visi, kad pries kanadiecius gavo ir davai, kad gaus malku...serbai yra serbai, jie pries stiprius kovoja arsiai, baisu lyst uz juos 😁 bet tiem, kasstate, gal dar pasiseks...laiko yra
  • Del pergales serbai cia eis :-)
  • Na ka. antra puse viska parodys. bus tikrai daugiau gynybine;]
  • Gerai kad padejau 1kel tik ir ramu, ir tai buvau persikes
  • As unibete ziure,bet galetu,kas numes noramalu livescore...ar vaizda
  • Is ko jus jau ce taip kelet suma?
  • Kaip ir vakar taip ir sen,su fanta keliam suma 😁
  • Bwin yra ir uztenka
  • Niekas neturi?normalaus livesco
    re?
  • Kas nors turit koki nors live? bent statistika kad rodytu?
  • Na va pradejo gintis serbai ir nera tiek daug tu tasku
  • Nieko cia nerodo 😔
  • Na tikiuosi atsigaus graikai ir laimes 13tsk
  • Per ruka rodo...
  • Su graikais underi ima 😁 😁 😁 tu biski statistika paziurek kiek graikai meta
  • Gerai kad total overi dejau 156 kolkas wiskas pagal plana 😁 be gynibos !! 😁
  • Http://ustream.tv/channel-popup/m%C3%A1s-baloncesto-tv1 pabandykit sita,man rodo
  • Sunkei cia eisis mana atrodo 😔
  • Underiui pzdc
  • Man ir jau nerodo 😔
  • Nixuja nerodo
  • Tegu tik kapoja,man reikia graiku pergales 13 tasku
  • Vapsie bl.
  • Pzda serbam
  • Transliaciju dachuja o naudos nichuja blet ,kur pasaulis ritasi 😔
  • Nz ar turit waizda😟?
  • Yra su vaizdu?
  • Duokit normalu livescore....vaizdas gal yra?
  • As irgi netikiu kad serbai daugiau 10 tasku pralos
  • Nuvertinti smarkiai serbai siam macui,lyg pries jav kokia zaistu..na bet matysim kaip cia bus.
  • Eis minusine, -15 minimum bus, serbu jaunimas uzriete nosis po lenkijos, o kazlauskas matos ant ko dirba, komandine gynyba, komandinis puolimas. graikai bus top4 pasaulio champe.
  • Tik serbų pliusas.
  • Ir vel tu tomuk su visais pesiesi nesamone parases, ir ta pati stabilu minusiuka turedamas..mars valgidint sunio o ne i lazybas pinigus uz nesamones kaisioti..
  • A va dar aisku 😁 labai dekingas zmogelei 😁
  • -11.5 serbai reikia laimet ant 12 o jei +11.5 tai serbam reik nepralost 12 tasku PONEL?
  • Vergil
    2010-08-19 17:15


    Greece -11,5 kas galit sita paaiskinti? koki tipo varianta rinktis tope?

    jei pasirinksi pirma varianta - reiskia nuo galutinio rezultato atemus graiku 11,5 tasku vistiek laimes graikai, jei renkiesi antra varianta - prie galutinio serbu rezultato pridejus 11,5 tasku laimes serbai.
  • Serbai yra serbai,netikiu ,kad Graikai taip toliau visus pis,Jei Kanada sugeba nupist Serbus,tai Serbai gali padoriai sulost ir su graikais
  • Greece -11,5 kas galit sita paaiskinti? koki tipo varianta rinktis tope?
  • Abejociau serbu pergale. Visgi pries seimininkus losia, demonstruojancius pavydetina forma. Cia jau geriau taskus imt kokios komandos.
  • 0-12/Graikija-Serbija?
    kaip suprast sita?nepagaunu as ?
  • Serbu pergale is unibet su 7,5 kofu 10lt uzsimetes ir pilnai tikiu, kad Serbai gali laimet siandien.
  • Visiskai su tavimi sutinki sauliau77
  • Jugoslavai(kartu su lietuviais 😁 ) visais laikais visiem duodavo garo krepšinyje, netikiu kad prie tokio geležinio trenerio serbų jaunuoliai smaukysis ir šiandien. Imu Antano kontoroj serbu +12,5.
    Sėkmės visiem.
  • Jei statyt tai tik pliusine arba underi.
  • Jei parduotu, tai butu wirsune....

    Lemonte, ilgiau lazybose uz tave? 😁 Keiciames vaidmenimis, nuo dabar tu juokdarys 😁 😁 Senas lazybu Vilke arba misteri Nuli 😁 )

    Vika. Jau pastaciau, bet fora 12.5 ir 1.8 kofas, taigi prarandu 20%. Ir siaip dubliawau.
  • Kaip cia rasyt i ta pm? niekad nesu rases,kur cia randas?😁
  • Tai kiek tawo tie pickai trys kainuotu? leemonte? nes kad na xaliawu sakysi netikiu 😁
  • Leemonte, tai is karto sitaip ramiai negalejai parasyt sawo nuomuone? butina buwo juokdariu zmogu iswadint? dabar kaip zmogus parasei 😁
  • Orakule duoda 13 tasku fora 😁
  • Vaikuciai kai daugiau pabusit lazybose suprasit kad kartais komanda po lb prastu varzybu ,daznai suzaidzia labai geras,lb panasu,kad serbam kjp tk bus taip,o tada dazniausiai ir pasikabina losejai statydami uz jiems atrodanti lb gera picka,kuris giliau paanalizavus toks nera...beja snd is teniso pilna dovaneliu,jai kam reik parasykit i pm,tris gerus statymus turiu kuriuos imsiu stambiai...
  • Tai is kiek Tomai007 kertam sakau,kad nepraeis si fora.
  • Leemonte - kazkaip maniau ne mazvaikis esi,bet pasirodo klydau.Sakai ,kad nieko nereiskia serbu pralosimas canadai? Tu bent mastai ka sneki? Uzsipuoli zmogu is niekur ir iswadini juokdariu.Taves niekas nevercia statyt ,tai galetum tokius mazvaikiskus komentarus bei izeidinejimus pasilakyti sau,dar tu cia sneki apie kazkoki IQ zmoniu,tu pirmai savo ta IQ ivertink,protinguoli 😉 Ir save gerbt ishmok 😉
  • Kaip del graiku Overio. Verta imt ?
  • O su nerwais man viskas gerai. Zinojau, kad kazkada uzkabinsi, tai taip tikrai nepaliksiu pedike 😁 Juokdariu dar mane vadina, zluges tu vaikeli!
  • Cia ateina vaikai vos ismoke klawiatura maigyt ir tie jau raso, kas tau trukdo ka? Per sunku?? 😁
  • As bent jau rodau ka moku invalide 😁 Tu isvis nieko nesugebi, visiskas nulis esi, nera su tavim apie ka kalbet 😁 Viskas ka pasakiau man taip ir atrodo, o jei tau atrodo kitaip - prasom, RASYK SAVO PROGNOZE! Ar nesugebi NET to😟
  • Tomuk tu savo nervukus ramink,tikriausiai protelis ciuozia nuo minuselio gaudymo😁 tu visa savo ismanyma ir mastyma,parodei parasydamas,kad siam macui fora turetu buti kjp minimum 20tasku😁 as manau,kad siam forome mazumos IQ siekia 120,tavo manau net 100nesiekia😁 skmes toliau rodyti savo bukuma...
  • Pirmas post'as, savaime aisku, daunui leemontei, kuriam demesio trukumas smegeneles jau suspaude. Isnyk tu invalide nepises man proto. Tavo IQ per zemas sitam forumui!
  • Galim sportint, nereiks kazkuriam sumoket 15% lazybu kontorom. seniai jau norejau toky dalyka pasiulyt 😁
  • Nu mano krepsinio filosofija siek tiek kitokia.... nemanau kad serbu treneris pakes zaidejus pralaimint antras varzybas is eiles ir dar sutriuskinant. Disciplina ir tvarka pas serbus, jie tikrai duos kova graikams, kad laimes nelabai tikiu, bet kad serbus sutriuskins irgi netikiu.. cia isvis underis turetu buti, todel kad losia komandos kurios jeigu reikia gali losti letai ir protingai, aisku cia draugiskos rungtynes todel viskas gali buti atvirksciai...
  • Sako fora turi buti kjp minimum 20tasku, oj juokadrys😁
  • Aisku,kad imam vidutiniskai +14,5,apylygiu komandu dvikovoj ima -11,5,tu neziurek kad serbai pralose pries kanada tai nieko nereiskia