Visi deda prieš Neptūną ir argumentuoja silpnu žaidimu.
Žaidimas gal ir atrodo jis silpnas tik todėl, kad komandai trūksta susižaidimo. Taip sakė patys Neptūno žaidėjai. Naujos permainos komandoje, taigi reikėjo laiko jiems įprast. Žaidėjai komandoje taipogi geri. Motyvacijos yra. Visgi pralaimėtos 3 rungtynės. Laikas pradėt rodyt kylančią formą. A.Rudys iš mano miesto(Mažeikių) taigi žinau kaip jis moka užvedinėt žaidėjus. Pats lankiau sporto mokyklą(krepšinio) ir esu žaidęs A.Rudžio treniruojamoje komandoje, todėl drąsiai galiu teikt, kad Neptūnas šiandien "drąskysis". Namų aikštė, motyvacija milžiniška, nes "dreba" trenerio sostas, o žaidėjai yra išgyrę treneri, todėl nelabai tikiu, kad lengvai atiduos pergalę.
Barons ekipa su pora lietuvių taipogi labai pajėgi. Bet jie žaidžia išvykoje, kur visada žaidžia silpniau.
Gal statymas daugiau "mano asmeninės nuomonės", bet negalėjau nepaimt.
- Balsų: 0
Komentarai (0)