Jeigu italijoj nepadejo savos sienos tai ispanijoj juo labiau nepades 😁 namu sienos,jaunas ambicingas ispaniukstis privalo susidoroti su savo varzovu naso,jau kuri laika nieko doro nenuveikta kortuose ir krenta anksti ( na ir nesisekdavo gaunant iskaro rimtus varzovus ) todel cia galima meginti kabintis o tokiame mace tiesiog privalu nugaleti,na naso ziurint i paskutinius menesius atrodo gal ir geriau kazkiek jei galima taip pasakyti, taciau siandien nauja diena ir tikiuosi is ispano tik pergales
- Balsų: 0
Komentarai (0)