Pasirinkite laiko juostą:
Pasirinkti
2010/08/16 09:12 Tottenham Hotspur (2) @-119 9/10
 

Cempionu lygos atrankos mace sveicaru YB susitinka su Tottenhem Hotspur.Bukmeikeriai puiku koeficienta duoda uz anglu kluba.Cia ju pergale nekelia abejoniu,ypac po to,kai pamaciau pirmaji Tottenhemo maca su Manchester City.Puikioje formoje anglu klubas.Kazkoks stebuklas isgelbejo City nuo pralaimejimo.Tiek progu neisnaudojo Tottenhemas,kad net nusimusiau nuo skaiciaus.O ryt ju varzovas sveicaru klubiukas,kuris per klaida atsidure siame uefa cempionu lygos etape.Tad drasiai imame anglu pergale.Sekmes

  • Balsų: 0
 
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

raimike

Padėkų: 59

Sekėjų: 4

  • Unitai -310.16
  • ROI -4.38%
  • W% 48.57%

10 paskutinių statymų:

 
  • Viso statymų: 902
  • Unitų atspėta: 6959.84
  • W-L-T : 426-451-25
  • Vid. unitų skaičius: 8.06
  • Unitų spėta: 7270.00
  • Vid. koeficientas: 106.6
 

Unitų pokytis

-290-298-306-314-322-3302025 Liepos2026 Birželio

Sporto šakų lažybų statistika

Bendrovių statistika

Mėnesių balansas

Patikimumo statistika

Komentarai (52)

  • O kam imti? 2:0 ar 1:0 namuose ir wsio 😁
  • Juokingiausia kad imusus nebega kamuolio pasimt o bega dziaugtis
  • 3-2 ;DDDD dar 2 bankes per 8min 😁 ir gerai ;DDD
  • Blem jejgu dar cia kasnors tikites bent lygiuju atsigaukit... 😁 YB namie yra bent kam stiprus reisutas. juk neisniekur db cia zaidzia.. lyginant su tote 😁
  • Tote laimes😡 😁 DDDDDDD
  • Praejusiais metais pamenu visi tai pat dejo ant aston vilos pries rapida lygtais europos lygos atrankoje. ir rapidas ismete villa , taj cia tas pats manau..
  • Tas antras kelinis tikrai nieko gero kolkas nezada kiek matau 😔
  • Raimike dae visas kelinys juk 😁
  • Raimike ne visi tapetus stato ar po 10lt meto 😉
  • Tai paliubomu kazkaip cia idomiai prasileido 3 bankes ir po 3 bankes visiskai kitoki zaidima pradejo demonstruot arba YB per daug atsipalaidavo bet tote vos 2 neiredeno bet kad tote dar imus tai cia 100% ;DDDD tik neaisku kiek iridens ;DDD
  • Ko jus verkiat,dar tik kelinys,o ne macas baigesi
  • Nu gali dar 3 imust... 😁 blemba net telika isjungiau kaip ziauru, reiks atgal ijungti kaip bus 3-3 😁

  • koshmaraz-tik tegu y ridena tuos golus ir nx pisam lakt.
  • Nu o ka yb 3 ikale per kelini tai ir tote galetu per 2 kel 3 sukraut ;DDD
  • Tik 3 golu tereik. ;DD
  • As prisideciau ;DDD
  • Pz nezinau,koks turetu stebuklas buti kad laimetu tote,bet jai laimetu tai lakciau visa savaite 😁
  • Nenustebsiu jei bus lygiosios ;DDD ar net 3-4
  • Gal ir sukeistas 😁
  • 😁 kazkokia nesamone cia gal suleistas geimas 😁 DD
  • Labai atviras futbolas 😁 3 - 1
  • Ir dar sprendziau ka imti,ar over ar pergale,tai nx paemiau pergale per ta gobsuma 😔
  • Bbd koks kosmosas ate ate pinigeliai ;DDD ...
  • 3 - 0. Stebuklai vyksta. ;DDD
  • Eina eina 😁 😁 😁 😁 3;0 😁 😁
  • Kur rast live su statistika kad butu
  • Sudas matas su tokiu zaidimu
  • Idomiai prasileisti greiti ivarciai ,bus cia dar fokusu ir golu
  • 1,7 mln Eur padeta uz Totenham
  • Krc nieko gero jai tokia pradzia 😔
  • KOSMARAS PRASIDEDA
  • Nu blet blet
  • 2 - 0. Nu pz, kas cia per pievos vyksta. Su lavonine sudetim laimi. ;DDD
  • Cia vadinasi EPL lygis 😁
  • Cia tik pradzia
  • Pradzia dar, bet ziauriai.. Jau 4 minute prasileido. ;DD
  • Bbd blet
  • Jei Ajax žais taip kaip su PAOK tai Dinamo aploš tą Ajaxa su minusine fora
  • Staring line ups :
    Young Boys Bern: [4-5-1] Marco Wolfli , Ammar Jemal , Emiliano Dudar , Scott Sutter , Christoph Spycher , David Degen , Thierry Doubai , Xavier Hochstrasser , Moreno Costanzo , Senad Lulic , Henri Bienvenu Nstama .

    Tottenham: [4-4-2] Heurelho Gomes , Michael Dawson , Sebastien Bassong , Vedran Corluka , Benoit Assou-Ekotto , Luka Modric , Tom Huddlestone , Gareth Bale , Aaron Lennon , Jermain Defoe , Peter Crouch
  • Totenhame nebus L.Kingo ir Jonathan Woodgate.
  • Turi problemu su gynejais YB nezais Ivorian, Hassan Lingani, ir ju pagrindinis gynejas Emiliano Dudar yra abejoniu ar pasirodis, jei nepasirodys tai ji pakeis jaunas ir napatyres Francois Affolter, tai manau tik i nauda sem statymui. 😁 sekmes.
  • Tottenham over 2,5
    ajax NO BET
  • Su tuo Overiu nezinosi. Geriausia pergale imti tik. Kofas Osom. Ir Ajaxas neblogai.
  • Su ajax geras variantas tavo, mano akimis
  • Paemiau ,kad Ajax nepralaimes su 1.73 kofu,kaip manot praeis?
  • Tik totenhemo pergale reik imt
  • Dentas. tuos savo overius i sikna susikisk
  • Maciau priessezonini macha tarp yb-liverpool. 0-0 baiges, liverpooly nebuvo 5 pagrindo zaideju, bet anglai atrode stipresni. manau bus 0-2. totenhamas paskutinius sezonus rodo super zaidima, tad yb jiem ne konkurentas.
  • O zais ant dirbtines dangos?nes kazka skaiciau kad ant dirbtines dangos zais...
  • Kuom gi jos panasios.Visiskai skirtingo lygio.Yb gali si Milvolu pakovoti,bet jauciu gautu
  • Man ir kaskaip matos cia over 2,5 labai jau tos komands panasios 😁
  • Zinok Namuose zaisti ir isvykoje ne taspats. 😁 Cia tik ower 2.5