Nalba jau nuo davis cup rodo puikia forma ir matosi jog vyrukas pasiruosias nuversti jei ne kalnus tai kalnelius tiek iki us open tiek tame grand slame,argentinietis grajina kaip senais gerais laikais cia nusluoti visi varzovai daugiau negu itikinamai ir nematau sansu cia simon pasipriesinti tiek kad isbezdetu bent seta,simon atrodo cia irgi gerai ir kaip nebudinga jam jau toli nuzygiavo taciau pergales pries amerikieti visai nesureiksminu nes tas balvonas visai nudveses,cia prancuzas gaus kur kas kur kas kur kas rimtesni varzova negu iki siol turejo ir manau baigsis jo pasirodymas pernelyg neuztestoje kovoje
- Balsų: 0
Komentarai (16)