Čia viskas aišku man. Žalgiriui tai didis įvykis kaip klubui, tačiau tai tikrai nėra svarbiau už eurolygą ir pasirodymą ten. O kaip žinome žalgiriui gryžus iš JAV iš kart teks žaisti pirmasias rungtynes eurolygoje (kurios žinant žalgirio grupes pajėgumą bus LABAI svarbios). Tad už atlanto teks žaisti visiems žaidėjams, kas žinoma įtakos ir prastesnį komandos pasirodymą. O dar pridėjus tai, kad po tokių ilgų kelionių komandoms visada būna sunku žaisti, tai čia matau tik žalgirio sutriuškinimą (kaip bebūtų dėl to gaila). Na galima keletą žodžių ir apie varžovus pasakyti, manau pirmose varžybose tai vieni neparankiausių varžovų iš NBA komandų kokie tik galėjo tekti. Tai Labai greita komanda, metanti labai daug taškų, nuolat bėganti ir niekad nepavargstanti, kadangi komanda turi ne vieną žaidėją kuris gali imtis lyderio vaidmens. Man Golden State Warriors apskritai nuo praito sezono antros pusės paliko labai gerą įspudį, manau ši komanda šiemet gali nustebinti NBA savo itin puikiu pasirodymu.
p.s kadangi po darbo nespėjau pasimti mažesnių forų, teko imti kas liko po jūsų visų 😉 bet manes tai nei kiek negasdina, kadangi tokiose rungtynėse 20 taškų manau bus labai ir labai lengvai peržengta riba, o ir visų atskirų kėlinukų foros iš orakulo man labai patinka (galbūt išskyrus paskutinį, kuriam duočiau mažesnį patikimumą). Galbūt kažkas supyks, kad iš vienų varžybų daug įvykių dėdu (ir labai panašių), bet čia jau mano reikalas jeigu tikiu šiuo įvykiu ir investuoju nemažai lėšų, tad manau galiu ir savo statistikoj visa tai susivesti. Na o nepatenkintų čia visada atsiranda, bet čia jau jų pačių problema....
- Balsų: 0
Komentarai (0)