Montanes toks grajokas jog uz ji pirma antra tura geriau nedeti ir ziureti ko jis nori kaip nusiteikes,cia jau mano toks isitikinimas ir ne karta pasiteisines,jei uzgaruoja tai iskrenta jei nusiteikes rimtai eina toli nes zaisti jis ant clay moka tikrai gerai,taigi siame turnyre matosi jog montanes rimtai nusiteikes nugaleti isties nesupuve grajokai todel as juo pasitikiu ir jau meginu isnaudoti tai,jc atrodo megina pabusti,po nuostabaus sezono starto ant clay paskutiniu metu jc nudveses ir nudveses gana smarkokai,cia jis jau atrodo nuejo labai daug palyginus ka isdarinedavo taciau ir pergales isvargtos o ir mano manymu jei nesustabdymas del tamsos jau butu krites pirmame mace...taigi tokio menko atsigavimo manau gali buti maza pries neblogai atrodanti montanes,aisku jei nebus taip kaip vakar dar vienas is numireliu klases tai robredo sulose belekoki maca,sekmes
- Balsų: 0
Komentarai (16)