Mano nuomonė tai tikrai geras pasirinkimas.Ispanų puolimas puikiai sustiguotas,per 90 minučių gali pralaušti,bet kokią ginybą.Olandai irgi spirti moka,jai reikia moka žaisti ir nelabai gražiai ko pasekoje priešininkai pradeda klysti.Susitvarkius abiems komandoms su įtampa įvarčių tikrai turime išvysti.Bandom.
- Balsų: 0
Komentarai (3)