Na Ispanai man kaip tik prasidejo cempionatas buvo favoritas ir visiems sakiau jie laimes sita cempionata, beveik viskas pasiekta liko iveikti Olandus ir bus cempionai , taigi manau cia Ispanu pergale. GL.
- Balsų: 0
Na Ispanai man kaip tik prasidejo cempionatas buvo favoritas ir visiems sakiau jie laimes sita cempionata, beveik viskas pasiekta liko iveikti Olandus ir bus cempionai , taigi manau cia Ispanu pergale. GL.
Komentarai (3)