Ramirez siame turnyre man palieka labai gera ispudi,zaidzia tiesiog puikiai,per du macus neatidawe nei wieno seto ir gan uztikrintai iweike du neblogus warzowus.Desein nieko ispudingo nedemonstruoja,jau uzvakar wos isense sweika kaili pries copil,bet siandien manau nebeisnes ir kris😁 Kofas labai net neblogas uz hidalgo, tad bandom
- Balsų: 0
Komentarai (5)