Jamu statymą kad Olandai pateks į kitą etapą, nematau čia didelio pranašumo Brazilų pusėje.Taip Olandai nieko ispudingo kol kas neparode, tačiau varžovai buvo nepajėgus ir manau komanda nenorėjo per daug plėšytis, tiesiog ėjo link savo tikslo, šiandien varžovas laukia galingas, manau šansai apylygus, tad su tokiu kofu imu.
- Balsų: 0
Komentarai (0)