Murray cia vienas is favoritu nusinesti titula siame turnyre,po ilgos nesekmiu atkarpos vyriukas po truputi atsigauna,na pries pora savaiciu turnyre neblizgejo jis taciau jei fishas nebutu pabeges is korto manau murray butu ten dar daugiau nuveikes,bet visgi gavo progos pailseti ir cia manau imsis darbo atsineses visu simtu proc,pirmame mace kaip ir daugelis neisvenge startines duobes kada vos nenuleido seto hajek ,taciau atsiciuhines sunesiojo ceka i viena kasa ir velgi kaip vakar is hewitt taip siandien is murray tikiuosi jog prades nuo pirmo seto zaisti susikaupes ir be atsipalaidavimu ko pasekoje kito rezultato kaip 3-0 neturetu buti sioje kovoje,nieminen ne tas varzovas kuris ant zoles galetu mesti rimta issuki murray,svarbiausia kaip minejau jog murray iseitu nusiteikes kovai ir tada sanus cia labai mazai suomiui
- Balsų: 0
Komentarai (4)