Šiek tiek baisu siame cempionate imti handikapus nes nežinia kaip čia viskas gali baigtis, bet kad ispanai privalo laimėti siandien tai faktas ir privalo laimeti kuo didesniu skirtumu nes gali buti kad galiausiai trys grupės komandos turės po 6 taskus ir skaiciuosis ivarciu santykis tada taigi cia ispanija kur stengtis ne tik laimėti bet ir pelnyti kuo daugiau ivarciu ir reabilituotis fanu akyse del patirto pralaimėjimo šveicarijai.
Žinoma koeficientas nera didelis 1.44 bet statant 100lt laimima 44lt tai sakyčiau visai neblogai 😁
- Balsų: 0
Komentarai (0)