Pasirinkite laiko juostą:
Pasirinkti
2010/06/09 16:41 bet title @2 M.Lampe 14pts over (@2 M.Lampe 14pts over) @-118 8/10
 



Rusijos lygos mazasis finalas. Serija 2-2.
Siandien vyks lemiamos rungtynes Kazaneje.
Imu M.Lampe 14 tasku overi. Sioje serijoje jis tikras zveris, jam labai paranki Dinamo komanda. Pries Dinamo sioje serijoje jis mete 25, 32, 7, 25 taskus. Skaiciai ispudingi, isskyrus treciasias rungtynes kuriose negavo daug minuciu, nekrito paprasciausi metimai, greit prisirinko prazangu.
Siandien tikiuosi tokio pat galingo zaidimo, koki rode iki siol, beto manau Unics siandien laimes, todel logiska, kad ir Lampe turetu gerai suzaisti.

  • Balsų: 0
 
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

Ryckaa8

Padėkų: 0

Sekėjų: 0

  • Unitai -49.95
  • ROI -4.31%
  • W% 54.36%

10 paskutinių statymų:

 
  • Viso statymų: 150
  • Unitų atspėta: 1116.05
  • W-L-T : 81-68-1
  • Vid. unitų skaičius: 7.77
  • Unitų spėta: 1166.00
  • Vid. koeficientas: -129
 

Unitų pokytis

-30-36-42-48-54-602025 Liepos2026 Birželio

Sporto šakų lažybų statistika

Bendrovių statistika

Mėnesių balansas

Patikimumo statistika

Komentarai (70)

  • Viktorija as tingiu aprasinet tas prognozes, komentaruose, tai daznai gali mano postu rast 😁
  • As irgi 😁 Ryt susirasysim kur nors kaip nors 😁
    Dar ir Armani ryt su Pepsi lemiamas los varzybas 😁
  • ScaRy rasyk ir tu savo statymus gerai krepsinyje gaudais.
  • ScaRy, joo, zaideju totali laukiu.
  • Va Shvedo vienintelio neatspejau ir tas pyzdukas 1tasku tik perdaug imete, bet per daug neliudziu, viskas labai gerai 😁 Ryckka8 ryt acb finalai prasideda, laukia vel neblogu statymu 😁
  • Popas siandien vienas pats visai komandai padovanojo bronzus medalius.
  • Radijatoriau, jau ramus? Ar dar reik 1tasko? 😁
  • Taip Uniks nebeisleis pergales.Dziugu uz Chomiciu ir Popas saunuolis
  • Gal man eit reik dalyvaut i ekstrasensu musy? 😁 Nes viska, ka sakau, pataikau 😁
  • Nu va sakiau, kad galit but ramus 😁 Dabar jau galit eit tikrai alaus pirkt. Siandien svente! 😁 Sveikinu visus laimetojus 😉
  • Pergale jau cia, mes esam stipresni😡
  • Tos prazangos pas Lampe ir Loncar neramina. Reik neprasibauduot 😁
  • Aciu Viktorija ;D
  • Nu va, saunuoliai Unics, jau +9, over irgi jau nebe toli 😁
  • Praejo Popovic, praejo Lampe, praejo Monia, bet gaila Shved nepraejo. Bet jei unics laimi, gaunasi didelis pliusas 😁
  • Vsio Lampe 15pts. 😁
    Pliusas neblogas siandien.
  • Sveikinu praejo statymas
  • Nu va, goala ispyre 😁
  • Imes buk ramus, kad ir su koja ispirs, bet tikrai imes 😁
  • Jei Popoviciui niekas nepades labiau liudna gali buti unics
  • Nu davai Lampe dar 2pts imesk. 😁
  • Bus tas over, neverkit! nes ir man reik 😁
  • Numeskit linka ? 😁
  • Eik tu nx lygiai cia😁
  • Sakiau, kad Dynamo laimes 3keliny, dabar sakau, kad Unics bus +10 4keliny! 😋
  • Imete 31 1keliny nepermes 80 kas cia per lavonai tai as pisau nx....
  • Visiskai 3kelinyje Unics sustojo
  • Unics laimes galit but ramus. Galit eit jau alu pirkt ;D
  • Malacy Monia😡 Ima Dynamo 3keliny!
  • Unics turbut juokauja......
  • Numeskit linka kur zaideju totalai yra ?
  • Savrasenko sunkiai kazko baudu neimeta,gal antroj pusej geriau seksis.
  • Pz cia tai pasnekat, mazdaug jei viskas ok tao popovic underis turejo eit😁
  • Lampe neblogai, jei viskas ok, lengvas overis bus. 😁
  • Taip Popovicius siauteja po 2k 21pts 5 reb
  • Popovic dievas pzda ;D
  • Shved lopiniauskas, koki jis cia blet generola vadova vaidina, vienas meto. Prasoviau su juo, stabiliai.. ;D
  • Jo lavonai cia jie
  • B neblogai unics per pirma kelini 31 ugrudo antram per puse kel 2 taskai nu ir nx rusai supisti...
  • Cia tik tavo nuomone, kuri nieko nereiskia
  • Orakulas lopai skaito sita foruma, nes neduoda laikinai statyt uz kelinius...
  • Kas gal vaizda turit?
  • Imt tokio zaidejo underi savizudybe. 😁 geriausia isvis nelyst.
  • Nu pamatysi. Todel, kad po pertraukos treneris duos biski zuvu ir prades lost ciuveliai. 2 kelinys bus kaip pirmas, lakstys pasimete 😋
  • Kodel Dinamo laimes 3 kelini?
  • 😁
  • Tik 😁
  • Popas tik 15 dar...
  • Krc Dynamo 3 keliny laimes, galima daug lt det!
  • Kiek popas ymetes?
  • Shved permes turbut, pagal zaidima. Gaila biski 😁
  • Popovic vienas sukals vinis i Dinamo karsta
  • Jo, kaip ir sakiau, jei krenta, tai uzmetyt nesveikai gali.
  • Jis nesveikas ;D
  • Popovic biski uzsiaute ;D
  • Tonybet su serveriu problemos, gal neatsiskaitė 😁
  • Kas vaizda turit?
  • Sutinku su ScaRy tik Uniks win.
  • Gal kas zinot kas su tonybetu atsitike
  • Jasna.
    Nu sekmes. 😁
  • Popovic, Lampe over
    Shved under, Monya over
    Unics over
    Unics win
  • ScaRy, ka emei is sio maco ?
  • Scary, pagyvensim-pamatysim 😉
  • Nu nebuciau toks tikras, Unics nelabai palosia pries Dinamo..
  • Beveik be sansu Dinamo win.
    Unics ims nuo pimos minutes.
  • Dinamo win
  • Savrasenko irgi nenuspejamas. Kaip DH12 rase, gali prazangu gaut. Bet kaip labai patyres zaidejes, gali ir patempt komanda. Cia sunku prognozuot. As lieku prie savo nuomones. Popovic vel los apie 35min, daug metimu darys, nemazai prazangu isprovokuoja, nu 17 tasku jam sumest dar namu aiksteleje manau nera riba. Lampe irgi stiprus tiek prie tritaskio linijos, tiek ir po kasiu. Dinamo jaunimeliui sunku toki zvery sulaikyt 😁 Lyday irgi gan agresyvus, imasi daug iniciatyvos, bet va juo chomicius nelabai pasitiki. Startiniam prarado savo vieta, gauna tik apie 20min lost, neaisku. O Loncar, tai paprasciausiai neisnaudoja jo galimybiu. Tikrai puikus zaidejas, tik reik daugiau kamuoliu duot ir gali taip pat but labai rezultatyvus, Tai tiek. Laukiu rungtyniu, ziuresim kaip bus ;D
  • Savrasenko Under, turi pagaliau issprest jo beda Unics, pora greitu prazangu ir seda jis
  • Popovic nuotaikos zaidejas, arba uzmetys, arba viska pro sali. Rizikinga su juo.
    Is sio maco Lampe ir Savrasenko tik patrauke demesi. 😁
  • Lampe ir Popovic turetu vel draskyt gynyba, manau abieju over.
    Lyday ir Loncar nejudinu.
    Unics 80 over gerai atrodo.
    Shved 10.5under neblogai atrodo.
    Is cia viskas.