Retai kada lendu i airijos lygas,o tuo labiau i zemesnes.Siandien vakare norisi kazka pastatyti,tai is visu statymu sitas man labiausiai patiko.Limerikui pergale reikalinga kaip oras,tad manau motyvacija didziule,o sveciam nieko negresia.Ji iskritusi i ausciausios lygos ir toliau ritasi zemyn.Namie jie Limerikui 0-3 pralaimejo.Sveciuose irgi nieko gero nesviecia.Sekmes
- Balsų: 0
Komentarai (0)