Sveiki. Kroatijos lygos finalas ir cia manau kvepia perversmu. Cibona viska susigadino pirmose finalo rungtynese,jas pralosdami prarado ir aikstes pranasuma. Antrose rungtynese Zadaras namie uztikrintai kontroliavo zaidima ir nors treciaji maca laimejo Cibona bei susvelnino serija 1:2, taciau islyginti manau nepavyks. Argumentu turiu ir tikrai svariu. Pirmiausiai Zadaras igijes psichologini pranasuma. Antra,sava aikste siai ekipai visad buvo kaip sestas zaidejas. Trecia, Cibona neteko vieno lyderiu M.Tomaso krepsinis.net duomenimis,o tai tikrai rimta netektis. Tikiu, kad kitamet eurolygoje kovos Zadaras, kad to jie nori net nera kalbu,kad tai jie pasieks-pamatysime rytoj 😉
Tikiuos Zadaras nuo pat rungtyniu pradzios kontroliuos zaidimo eiga kaip antrajame mace,sekmes.
- Balsų: 0
Komentarai (7)