voriukas
Rimti bachureliai cia reiskiasi!Uzstumk kokia nesamone ir pila paklodes ilgiausias!Esme tame,kad jei ir nusipirko deka rango kazkas ta mersa,tai pasibaigus pasakai jis dedamas savo galva ji vistiek prasiks!Ir dar su kaupu!O jei ponaitis wim galvoja kad ji rangas maitins visa likusi gyvenima,tai tu ne balvonelis o konkretus b......s..
Įtariu, kad sudėtinga tau tas paklodes skaityt, nes visas tavo skaitymas apsiriboja 6 puslapių pasakomis su 25 žodžiais, bet bent jau supranti, kad nesąmonę parašei. Esmė ta, kad jei nusipirko dėka rango tą mersą, tai pasibaigus pasakai jis nedės savo galva, nustos statyti ir nieko neprašiks. O ponaitis Wim, žinok, nei iš savo, nei iš Rango statymų negyvena, tam yra darbas, kuris ir pamaitina, ir už būstą sumoka.
Rimti bachureliai cia reiskiasi!Uzstumk kokia nesamone ir pila paklodes ilgiausias!Esme tame,kad jei ir nusipirko deka rango kazkas ta mersa,tai pasibaigus pasakai jis dedamas savo galva ji vistiek prasiks!Ir dar su kaupu!O jei ponaitis wim galvoja kad ji rangas maitins visa likusi gyvenima,tai tu ne balvonelis o konkretus b......s..
voriukas
Nebepulkit vyrai,nieko izeist nenorejau!Is svetimu stavkiu nusipirkt mersa ir kedus aisku galima,bet visos pasakos anksciau ar veliau baigiasi deja..kai balvonelis prades statyt savo galva greit parduot teks mersiuka!P.S. idomu kas per mersas kai limitai ant stalo teniso tiesiog vaikiski😟
Kiek pamenu, tas mersa nusipirkes state 4 menesius, vadinasi state sistemingai. Ir zmogus pasidziauge tada, kai galejo. Manau, kad butent, zinant stalo teniso limitus, jis idejo ir savo pastangu, darbo... Ir nebuvo balvonelis, bet kur nestate. Kaip bebutu, statymai prieinami visiems. Kas kaip pasinaudos, jo reikalas. O jei pasaka tau baigta, tiesiog isjunk TV.
voriukas
Nebepulkit vyrai,nieko izeist nenorejau!Is svetimu stavkiu nusipirkt mersa ir kedus aisku galima,bet visos pasakos anksciau ar veliau baigiasi deja..kai balvonelis prades statyt savo galva greit parduot teks mersiuka!P.S. idomu kas per mersas kai limitai ant stalo teniso tiesiog vaikiski😟
Šitą tavo logiką galima taikyti absoliučiai visoms gyvenimo situacijoms. Kažkada gali netekti darbo, namų, artimųjų, kažkada sugenda mašina, kompas, šaldytuvas ir t.t. Kažkada pereini net ir patį geriausią žaidimą, kažkada baigiasi krepšinio, futbolo ar kiti sporto čempionatai... Ir visais atvejais gali sakyti "pasaka baigėsi".
Dekonstruokim toliau šitą tavo blevyzgą: "Iš svetimų stavkių...", o tai čia blogai kai žmonės seka savo srities ekspertą, ypač kai jis dalinasi savo žiniomis viešai ir prieinamai? Ar čia kažkokia paslėpta mintis? Dėl merso sutinku, atrodo šiek tiek juokingai tuo girtis, bet tai yra pirmos minties pagrindimas, kas sekant ekspertą gali turėti labai aiškų rezultatą.
"kai balvonelis prades statyt savo galva greit parduot teks mersiuka". Tikimybė, kad taip nutiks tikrai yra, tačiau mąstant ne tavo žirnio dydžio smegenimis, balvonėliai dažnai kai turi gerą atkarpą, mato gerą ekspertą, visą savo pliusą pastato ant sekančio įvykio, pralošia ir tokiu būdu praranda tarkim savaitės pliusą. Esu tikras, kad ir tarp Rango sekėjų tokių buvo, tačiau nepaisant to kokį tu tą mersą nusipirkai, ar mokėjai štuką, ar penkias, ar dešimt, tai rodo, jog statei tvarkingai ir nuosekliai.
Atsižvelgiant į visa tai, ne tik stalo teniso limitai vaikiški, bet ir tavo komentarai.
Nebepulkit vyrai,nieko izeist nenorejau!Is svetimu stavkiu nusipirkt mersa ir kedus aisku galima,bet visos pasakos anksciau ar veliau baigiasi deja..kai balvonelis prades statyt savo galva greit parduot teks mersiuka!P.S. idomu kas per mersas kai limitai ant stalo teniso tiesiog vaikiski😟
Nu sitas komentaras tai tinka tik vaikams pries miega, kad gulti anksciau nueitu. Kitokio paaiskinimo nera. Kazkas berods mersa nusipirko is Rango statymu, kazkas kedus... Nesvarbu... Sovei ne i tema vaikine!
voriukas
As parasiau be jokiu priekaistu Rangui.O balvoneliam isties nesmagu kad pasaka baigiasi,ant chaliavos tiek puikiu stavkiu jau turbut nebebus..
Nors ir be priekaistu, bet komentaras, kad ir kiek gincytumeisi, vis tiek beviltiskai medinis...
draugelis001
Į tokius neatekvacius komentarus manau neverta net kreipti dėmesio.. Užtenka pazet į Rango unitų skaičių vien per šį mėn. +259 - kažkaip nepanašu į pasakos pabaiga 😉
Rangai pirmyn! Šunys loja - karavanas eina!
Žinai kaip būna su tuo šaukštu deguto... Nepaisant to, jog per visą karantina uždirbta buvo man atrodo apie 1500 unit ir šiandien tie minus 17 yra lašas jūroj, bet vistiek nesmagu ir dar balvonėliai reiškiasi ne vietoj ir ne laiku
wim
Negaliu pakęst tokių.... viena tikrai prasta diena ir jau vsio... kai Rangas turbūt 4 mėnesius nuolat nešė pliusą visiems tai sėdėjai subinę suraukęs turbūt...
Į tokius neatekvacius komentarus manau neverta net kreipti dėmesio.. Užtenka pazet į Rango unitų skaičių vien per šį mėn. +259 - kažkaip nepanašu į pasakos pabaiga 😉
Rangai pirmyn! Šunys loja - karavanas eina!
Negaliu pakęst tokių.... viena tikrai prasta diena ir jau vsio... kai Rangas turbūt 4 mėnesius nuolat nešė pliusą visiems tai sėdėjai subinę suraukęs turbūt...
Dekonstruokim toliau šitą tavo blevyzgą: "Iš svetimų stavkių...", o tai čia blogai kai žmonės seka savo srities ekspertą, ypač kai jis dalinasi savo žiniomis viešai ir prieinamai? Ar čia kažkokia paslėpta mintis? Dėl merso sutinku, atrodo šiek tiek juokingai tuo girtis, bet tai yra pirmos minties pagrindimas, kas sekant ekspertą gali turėti labai aiškų rezultatą.
"kai balvonelis prades statyt savo galva greit parduot teks mersiuka". Tikimybė, kad taip nutiks tikrai yra, tačiau mąstant ne tavo žirnio dydžio smegenimis, balvonėliai dažnai kai turi gerą atkarpą, mato gerą ekspertą, visą savo pliusą pastato ant sekančio įvykio, pralošia ir tokiu būdu praranda tarkim savaitės pliusą. Esu tikras, kad ir tarp Rango sekėjų tokių buvo, tačiau nepaisant to kokį tu tą mersą nusipirkai, ar mokėjai štuką, ar penkias, ar dešimt, tai rodo, jog statei tvarkingai ir nuosekliai.
Atsižvelgiant į visa tai, ne tik stalo teniso limitai vaikiški, bet ir tavo komentarai.
Rangai pirmyn! Šunys loja - karavanas eina!
Rangai pirmyn! Šunys loja - karavanas eina!