Gambit youngsters paskutiniu metu nera tokie pajegus kaip anksciau. Neseniai jie pralaimejo fate, illuminar, nordavind, skade komandoms. O Syman laimejo pries navi junior ir avez komandas, kurios yra panasaus lygio kaip ir tos komandos, nuo kuriu pralaimejo gambit. Tad sansai laimeti syman komandai yra gerokai didesni nei siulomas kofas. Turbut didele itaka daro, jog h2h syman niekada nelaimejo nei mapo, taciau manau, kad h2h cs'e dideles reiksmes nesudaro.
- Balsų: 0
Komentarai (0)