Na as pliusą darau psulapiui, kitaip nei tu mielasai, kuris dabar tusciai tauski, juolab, kad parasytum gera prognoze, kurios nezinai. Apskritai manyciau reiketu jums kurie nera pliuse gincytis tarpusavyje, o ne pavyduliauti kitiems.
Daugelis sneka, kad sitas puslapis jiems tik prikolas. Bet cia yra daug talentingu zmoniu to niekas nepaneigs ir tam kad galetume ygywendint bendra tiksla - gaut pelna is lazybu - visi turim elgtis profesionaliai. Arba bent jau tie, kuriu prognozem yra pasitikima. Jei nori duot kazkokios naudos, tai elkis kaip pridera, o jei ne - visada gali atsiverst sasiuwiny ir ten rasytis savo STATISTIKA. Cia ne ta vieta!
Issilavines zmogus nerasytu tokiu prognoziu ir suprastu, kad tokiam aprasymui patikimuma galima det max 3/10. Ir susimastyk - kodel favoritas alcaide, jei Pospisil superinej formoj?
Išsilavines žmogus, mejoll, niekada tiap nepakomentuotų, deja... Tu kitoks, nera ką ir bepasakyti, užuojauta. Ne dėl Jūsų rašau čia, o tik dėl statistikos ir savęs.
Geras aprasymas 😁 kofu niekas neduoda tokiu,, taj reik imti 😁 taj as tau galiu duoti toki kofa kurio niekas neduos isvis pasaulyje tarkim kad berankis laimes US OPEN 😉 tai tipo jau geras ivykis bus .. nu n ... 😁 p so long
Komentarai (7)